O PENZIÓNE SISI

Starostlivo zariadené útulné izby, poloha v tichej lokalite, rodinná atmosféra a záhrada, ktorá je skutočnou oázou pokoja

Útulné štýlové ubytovanie

Penzión Sisi ponúka ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách, prípadne v rodinnom apartmáne pre 5 osôb.

Ideálna poloha

Penzión Sisi stojí v pokojnej okrajovej časti obce Podhájska, nazývanej tiež SLOVENSKÉ MŔTVE MORE.

Priestranná záhrada

Pýchou Penziónu Sisi je priestranná záhrada, plná kvetov, s jazierkom, s veľkou terasou, krbom a grilom.

Raňajky ako pre kráľov

Bohato prestreté stoly plné dobrôt, čerstvého pečiva a voňavej kávy. V príjemnej atmosfére Sisi.

Ubytovanie, ktoré má štýl.

Penzión Sisi stojí v pokojnej okrajovej časti obce Podhájska, nazývanej tiež SLOVENSKÉ MŔTVE MORE. Chýry o blahodarných účinkoch tejto slanej mineralizovanej vody dávno prekročili hranice Slovenska a termálny areál a wellness sa tešia stále väčšej obľube. Už sú preč časy, keď Podhájsku navštevovali len seniori, dnes areál ponúka bohaté vyžitie pre všetky vekové kategórie, mamičky s deťmi nie sú výnimkou.

Z Penziónu Sisi prídete ku kúpalisku zhruba za 20 minút príjemnou pešou prechádzkou, alebo za 5 minút na bicykli, či za 3 minúty autom.

Chystáte sa pricestovať vlakom? Od železničnej stanice delí Penzión Sisi necelých 15 minút chôdze. Hostia, ktorí prídu autom, môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri penzióne. Obchod s potravinami aj reštaurácia je neďaleko, nie viac ako tristo metrov.

Starostlivo zariadené útulné izby, ideálna poloha v tichej lokalite, rodinná atmosféra, ústretoví domáci a záhrada, ktorá je skutočnou oázou pokoja a v ktorej si môžete vychutnať kráľovské raňajky či pohodový večer. To všetko robí z Penziónu Sisi v Podhájskej miesto ako stvorené na príjemný pobyt.

Priestranná záhrada

Pýchou Penziónu Sisi je priestranná záhrada, plná kvetov a zelene, s jazierkom, s veľkou slnečnou terasou, krbom a grilom. Niet nad raňajky na čerstvom vzduchu, popoludňajšiu kávu v záhrade či príjemné večerné posedenie pod hviezdami.

Užijete si tu pokoj a pohodu mimo centra obce, ktorej blízkosť vám raz za čas môže pripomenúť snáď len vlak prechádzajúci okolo.

Ubytovanie, ktoré má štýl

Penzión Sisi ponúka ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách, prípadne v rodinnom apartmáne pre 5 osôb. Všetky izby (2 na prízemí a 5 na poschodí) sú veľmi priestranné, vkusné a útulné. Každá má vlastnú kúpelňu s WC a uterákmi a TV prijímač a chladničku.

Ak máte radi romantiku, môžete si vybrať izby na prízemí zariadené v štýle vintage. Izby na poschodí sú zariadené v modernejšom štýle, vybavené vlastnými kuchynkami a klimatizáciou. Opäť platí pravidlo, že každá izba je originál, takže pokiaľ navštívíte Penzión Sisi viackrát, vždy to bude pre vás vďaka inak zariadenej izbe nový zážitok.

Raňajky ako pre kráľov

Základom dobrého dňa sú dobré raňajky. V Penzióne Sisi si ich hostia môžu vopred objednať a zabezpečiť si tak bezstarostné pohodové rána.

Bohato prestreté stoly sú plné dobrôt, čerstvého pečiva a voňavej kávy. Vychutnajte si ich v príjemnej atmosfére jedálne alebo pri lúčoch ranného slnka priamo na záhradnej terase.