Kniha návštev

Penzion perfektný, izba priestranná, posteľ veľmi pohodlná. Exterier veľmi pekne upravený (jazierka s rybičkami, pekné kamenné chodníčky, všade veľa kvetov). Raňajky v pohode. Penzion je situovaný na kraji Podhájskej (cesta k termálu cca 20 min.), čo je malé mínus.

Vladimír, Slovensko

Moderne zariadená izba a kúpeľňa, všetko čisté, ocenili sme klímu (nie ventilátor), plazmový televízor, je možnosť dokúpiť raňajky, keď bolo pekne, tak sme raňajkovali na terase. Krásna záhrada. Jedným slovom pohoda. Mali sme kuchynský kút-komletné vybavený. Super.

Mária, Slovensko

Všetko bolo super. Majiteľ a pani domáca veľmi ústretoví. Pekná záhrada, sedenie – raňajky vonku aj s čerstvo natrhanými jahodami. Zariadenie je nové a plne vybavené. My sme mali všetko, čo sme pre svoje pohodlie potrebovali.

Jana, Slovensko

Nádherná vintage izba aj so všetkými drobnými doplnkami, vybavenie izby bolo super, nechýbala ani chladnička. Raňajky boli výborné, pestré, ovocie, zelenina, údeniny, čerstvé domáce mlieko, vajíčka. Veľmi pekná záhrada, vkusne upravená, príjemné posedenie aj na záhrade, aj na terase. Parkovanie v zamknutej vonkajšej ohrade. Milý pán majiteľ a pani domáca poskytli všetky informácie o obci, okolí, možnosti výletov aj dobrého a lacného jedla.

Daniela, Slovensko

Pobyt sa nám veľmi páčil,boli sme milo prekvapení: prostredie dvorček,interiér izby,čistota,raňajky a najmä prístup a ochota milej pani a pána majiteľa. Sisi je na jednotku* určite sa ešte vrátime a ďakujeme.

Lucia, Slovenako